ה-FEED
רשימת הקריאה שלי
התחברות
צרו קשר
הרשמה לניוזלטר
ה-FEED
רשימת הקריאה שלי
ה-FEED כל מה שקורה עכשיו באתר!

7 יתרונות של קופת גמל להשקעה

למה כדאי לכם כל כך לפתוח קופת גמל להשקעה בהקדם – ולמה רצוי שתעשו זאת עכשיו ובמיטב דש

 1. מחפשים פתרון אידיאלי לפתיחת חיסכון לילדים?
 2. רוצים שיהיה לכם סכום כסף בצד למימון חלומות של אמצע החיים כמו חופשה מפנקת וארוכה, החלפת מכונית או שיפוץ המטבח?
 3. מודאגים מקצבת הפנסיה העתידית שלכם ורוצים להגדיל אותה?

אם עניתם בחיוב על אחת או יותר משלוש השאלות הנ"ל, סביר להניח שהתחלתם לחפש ואולי כבר נתקלתם בכמויות עצומות של מידע, כנראה לא מאורגן ומתיש. מה עושים? הרשו לנו להציע פתרון מוצלח במיוחד: חיסכון מיטב דש גמל להשקעה.

ברשות שוק ההון ניסו למצוא פתרון למצב הבעייתי שבו ההשקעות בקופות הגמל היו "ננעלות" לצורך קצבה בלבד, וכל משיכה שבוצעה לפני גיל זה הייתה כרוכה בתשלום מס

קופ"ג להשקעה היא מוצר שהושק בסוף 2016 כדי להציע לציבור הישראלי פתרון לחיסכון לטווח הבינוני-ארוך. גם בימים שבהם הריבית במשק נמוכה והתשואות על תכניות החיסכון והפק"מים בבנקים נמוכות אף הן בהתאם.

ברשות שוק ההון ניסו למצוא פתרון למצב הבעייתי שבו ההשקעות בקופות הגמל היו "ננעלות" לצורך קצבה בלבד (לכספים שהופקדו מ-2008 ואילך), וכל משיכה שבוצעה לפני גיל זה הייתה כרוכה בתשלום מס. נעילת הכספים הרחיקה למעשה את הציבור מקופות הגמל, ולכן עקבו, ראו ופעלו בחוכמה.

קופות גמל להשקעה הן מוצר ברוך יתרונות, בעיקר כשהן מוצעות על ידי בית השקעות גדול, יציב ומוביל כמיטב דש. קבלו 7 יתרונות של קופות הגמל להשקעה:

1. נזילות של החיסכון בכל שלב: הכספים בקופת הגמל ניתנים למשיכה בכל שלב, בהתאם לרצון החוסך ולמטרותיו. ניתן למשוך את הכספים בסכום חד פעמי או בחלקים וזאת בניכוי מס כדין (מס רווחי הון).

2. מתאים כחיסכון לילדים: ניתן לחסוך בקופת הגמל ולתת לילדכם סכום כסף שיקנה לו מקדמה רצינית בתחילת חייו הבוגרים. הפקדה חודשית של 300 שקלים ממועד הלידה עד גיל 67, עשויה להניב חיסכון של כ-859,153 שקלים*. בקופות הגמל להשקעה, חשוב שתדעו, ניתן לבצע הפקדה חד פעמית ו/או הפקדות חודשיות עד לתקרה של 70 אלף שקלים בשנה קלנדרית.  

אני רוצה לחסוך עבור הילדים שלי >>

3. תקופת חיסכון ארוכה או קצרה? אתם בוחרים: כיום, בניגוד למצב שהיה קיים עד סוף 2016, ניתן לפתוח קופת גמל להשקעה ולחסוך בה כספים לכל מטרה. תוכלו לייעד את חיסכון הכספים לגיל הפרישה כתוספת לקצבת הפנסיה החודשית שלכם, או שתוכלו למשוך את כל החיסכון בחלוף כמה שנים, כדי לממן את חגיגת בר או בת המצווה של ילדכם.

קראו עוד במגזין:

 

 

4. דמי ניהול אטרקטיביים: בקופת גמל להשקעה תשלמו דמי ניהול אטרקטיביים של 0.7% לשנה  מהצבירה בלבד. זה יתרון משמעותי, שיכול להשאיר לכם בכיס כסף רב.

5. ניהול מקצועי של הכסף על ידי גוף גדול, עם ותק וניסיון בשוק ההון: החוסכים בקופת הגמל להשקעה בוחרים מסלול השקעה ממגוון מסלולים. הבחירה מתבצעת בהתאם לצרכי החוסך ובהתאם למידת מוכנותו לשינויים בשוק ההון.

הכספים בקופת הגמל מנוהלים על ידי גוף המתמחה בניהול הכספים ובהתאם לאסטרטגית השקעות ארוכת טווח, בהתאמה למסלול ההשקעה ותוך הקפדה על שקיפות.

איך אתם חוסכים עבור המשפחה שלכם?

6. הטבות מס וניוד כספים: חוסכים בקופת גמל להשקעה יכולים לעבור בין מסלולי ההשקעה, או בין קופות גמל של חברות שונות, מבלי שהמעבר ייחשב אירוע מס. רק בעת משיכת הכסף מקופת הגמל מתרחש אירוע מס, שבו מחויב העמית במס רווחי הון בשיעור 25%.  מדובר בדחיית מס שעשויה להימשך גם שנים.

הטבת המס השנייה מרשימה אף יותר: עמיתים שימשיכו לחסוך עד גיל הפרישה (גיל 60), יוכלו להתחיל למשוך ממועד זה את החיסכון כקצבה חודשית, הפטורה ב-100% ממס.

7. זקוקים להלוואה? קופות הגמל להשקעה מאפשרות לחוסכים לקחת הלוואות מול כספי החיסכון, בכפוף לכללים של הגוף שמנהל את החיסכון.

השורה התחתונה ברורה: אם אתם מחפשים להשיג תשואה, שירות מצוין וניסיון של 40 שנה בשוק ההון, הצטרפו עכשיו לקופת גמל להשקעה במיטב דש.קופת גמל להשקעה היא קופת גמל נזילה, המוגבלת להפקדה של עד 70,000 ש"ח לשנה, לאדם. המס על הרווח נדחה עד למשיכת הכסף, כך שניתן לעבור מסלולים ללא תשלום מס ולהמשיך לצבור את מלוא הרווחים. אם החוסכים יתמידו, יחסכו וימשכו את הכסף רק לאחר גיל 60 כקצבה, הם יוכלו לקבל פטור מלא ממס!

לפתיחת חיסכון באמצעות קופת גמל להשקעה - לחצו כאן

החברה המנהלת מיטב דש גמל ופנסיה בע"מ מבית מיטב דש ואיילון ביטוח. האמור אינו מהווה ייעוץ ו/או שיווק פנסיוני ו/או תחליף לייעוץ/שיווק פנסיוני המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם ואין באמור משום הבטחת תשואה או רווח. המידע האמור נכון למועד כתיבתו, ההסדר התחקיתי והכללים החלים בנוגע לכל אחד מהמוצרים המפורטים עשויים להשתנות מעת לעת. *החישוב מתבסס על תשואה שנתית של 4% ודני ניהול בשיעור של 0.7% מהצבירה.

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים!
כתבות נוספות שתאהבו
יש שאלות? תשאירו לנו תגובה או הצטרפו לדיון!
 • לפני 3 ימים

  מעונין בפרטים

  • לפני 2 שעות

   שלום שמואל,


   צור איתנו בבקשה קשר

   https://www.google.co.il/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.meitavdash.co.il/contact-us/&ved=2ahUKEwjF8rqk5KzjAhVTr3EKHW35Ck4QFjAEegQIAxAB&usg=AOvVaw18J84E9kDtjfd1Vic52vX1&cshid=1562845294920

   נשמח לתת לך שירות

 • לפני 6 ימים

  אבקש פרטים 0545315484

  • לפני 5 ימים

   שושנה שלום ,
   צרי איתנו בבקשה קשר

   https://www.google.co.il/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.meitavdash.co.il/contact-us/&ved=2ahUKEwjF8rqk5KzjAhVTr3EKHW35Ck4QFjAEegQIAxAB&usg=AOvVaw18J84E9kDtjfd1Vic52vX1&cshid=1562845294920

   נשמח לתת לך שירות

 • לפני 1 חודשים

  מבקש הסבר לגבי איפה מקבלים גישה לנתוני החיסכון

  • לפני 5 ימים

   דוד שלום ,
   במידה ואתה לקוח שלנו אז בהחלט יש לך גישה לנתוני החיסכון דרך האתר של מיטב דש כניסה לאזור האישי

 • לפני 2 חודשים

  נשמע מוצר נהדר. אנא צרו איתי קשר מחר

  • לפני 2 חודשים

   יוני שלום ,

   בבקשה צור קשר בקישור הבא :

   https://www.meitavdash.co.il/companies-and-business-units/insurance-solutions/#2088

   נשמח לתת לך שירות

 • לפני 2 חודשים

  מה מקדם הקיצבה במשיכה בגיל 60 ?

 • לפני 2 חודשים

  שלום.יש אפשרות לדבר עם יועץ בפרטיות

  • לפני 2 חודשים

   דרור שלום ,

   בבקשה צור קשר בקישור הבא :

   https://www.meitavdash.co.il/companies-and-business-units/insurance-solutions/#2088

   נשמח לתת לך שירות

 • לפני 2 חודשים

  כיום עדיין לא ניתן לנייד מחברה לחברה ללא אירוע מס
  מדובר שעתיד יאשרו את זה בנתיים זה עוד לא אושר

רוצים לקרוא עוד בנושאים אלו? הירשמו לאתר וקבלו מאמרים נוספים ישירות למייל.
אתם קוראים: 7 יתרונות של קופת גמל להשקעה
Website by:

© 2017 מיטב דש בע”מ
אין באמור כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ אישי המתחשב ומותאם לצרכי ונכסי כל אדם בידי יועץ השקעות מוסמך.