ה-FEED
רשימת הקריאה שלי
התחברות
צרו קשר
הרשמה לניוזלטר
ה-FEED
רשימת הקריאה שלי
ה-FEED כל מה שקורה עכשיו באתר!

למה כדאי לכם להצטרף עכשיו לתיק השקעות מנוהל?

מתכננים להשקיע בשוק ההון, אבל דוחים שוב ושוב את הקפיצה למים? יכול להיות שפחות מתאים לכם כרגע מסחר עצמאי בשוק ההון, שבו אתם נדרשים לקבל את כל ההחלטות. 6 סיבות מצוינות להשקיע עכשיו באמצעות תיק השקעות מנוהל ודיגיטלי

רוצים להצטרף למיטב דש מנג'ר? זה המקום להתחיל בו>>

השאיפה שהכסף שלנו יעבוד בשבילנו משותפת לרובנו, אם לא לכולנו. במציאות של ריבית אפסית בחסכונות ובפיקדונות בבנקים, ככל הנראה נעדיף ליהנות מיתרונות ההשקעה בשוק ההון. למרות זאת, רבים נרתעים מכניסה לבורסה ודוחים את המהלך פעם אחר פעם, כל אחד מסיבותיו.

השקעה בשוק ההון דרך תיק מנוהל מפנה לכם זמן ומשאירה את הדאגה לכסף שלכם בידי אנשי מקצוע, עם ניסיון רב שנים בכל מצבי השגרה והקיצון בשוק ההון

 

קראו עוד במגזין:

 

 

אנחנו לא צריכים לספר לכם שהחלטות שנדחות שוב ושוב, בדרך כלל פשוט לא קורות. לכן, אם אתם חוששים ממסחר עצמאי בבורסה, הרשו לנו להציע לכם פתרון מקצועי מעולה: הצטרפות לתיק השקעות מנוהל. מיטב דש מציע לכם את מיטב דש מנג'ר, תיק השקעות דיגיטלי המותאם אישית לכל משקיע ומנוהל בידי עובדים של החברה בעלי ניסיון רב בהשקעות. לפניכם 6 סיבות מצוינות להתחיל להשקיע במכשיר הפיננסי הזה דווקא עכשיו:

1. לקחים מתקופת הקורונה

א. ביטחון כלכלי: משבר הקורונה המחיש לנו איך השגרה יכולה להתהפך ברגע, וכמה חיוני שיעמוד לרשותנו סכום כסף משמעותי ונזיל שיאפשר לשמור על רמת החיים שלנו ועל יציבות כלכלית גם במשבר. אם לא דאגנו לכך עד היום, חבל להמשיך להתעכב. תיק השקעות מנוהל עשוי לספק פתרון  לאמור לעיל ומאפשר משיכה של הכסף, בעת הצורך, בתוך ימים ספורים.

ב. סדרי עדיפויות אישיים ומשפחתיים: תמיד תכננתם ללמוד לעומק את שוק ההון כדי להגיע לרווחה כלכלית ולמקסם את החסכונות שלכם, אבל אין לכם זמן, עניין וסבלנות להתעמק בזה? ייתכן מאוד שתקופת הקורונה חידדה אצלכם את סדרי העדיפויות והחשיבות של הקדשת זמן מרבי למה שחשוב לכם ומעניין אתכם. השקעה בשוק ההון דרך תיק מנוהל מפנה לכם זמן ומשאירה את הדאגה לכסף שלכם בידי אנשי מקצוע, עם ניסיון רב שנים בכל מצבי השגרה והקיצון בשוק ההון.

ג. חשיבות פיזור הסיכונים והניהול מקצועי: אי-הוודאות וההשלכות הכלכליות של תקופת הקורונה השפיעו גם על שוק ההון, וחלק ממניות מסקטור הטכנולוגיה הגיבו בעליות חדות ותשואות מופלאות לצד ירידות משמעותיות בחלק ממניות מסקטור הנדל"ן, התעופה והמלונאות. בתקופה כזו חשוב מתמיד להקפיד על פיזור השקעות רחב ולהיעזר בניהול של מומחים מקצועיים ומנוסים, שיודעים לקבל החלטות מושכלות בזמן אמת – שניים מהמאפיינים הבולטים של השקעה בתיק מנוהל.

ד. המעבר לדיגיטל: גם האנשים הפחות טכנולוגיים שבינינו התרגלו בשנה וחצי האחרונות להתבסס יותר ויותר על שירותי הדיגיטל ולהיפרד מנותני השירות הפרונטלי. נוצר כאן עיתוי מושלם להצטרפות מבלי לצאת מהבית לתיק השקעות דיגיטלי מנוהל, המותאם אישית לפרופיל של כל משקיע.

לחצו כאן ותנו לכסף לעבוד בשבילכם>>

האם אתם שוקלים להשקיע בבורסה?

2. רף הכניסה ירד

במשך שנים נדרשה בתיקי ההשקעות המנוהלים השקעה ראשונית של לפחות 250-300 אלף ש"ח, אלא שבעקבות התפתחויות שחלו בענף, כיום אפשר ליהנות משירות פרימיום אפילו בעשירית מסכום זה. במיטב דש מנג'ר, רף הכניסה עומד על 25 אלף ₪ בלבד.

3.הריבית אפסית

סביבת הריבית הכל כך נמוכה הפכה את הפקדונות ותוכניות החיסכון בבנקים ללא רלוונטיות, כך שאין טעם לשמור את הכסף הפנוי במוצרים הבנקאיים. במקביל, העלייה באינפלציה גורמת לשחיקה ריאלית של הפקדונות השקליים. כדי שהכסף שלכם יתחיל לעבוד, כדאי שהוא יושקע בשוק ההון. מבחינה זו, תיק מנוהל הוא אלטרנטיבה אידיאלית.

4. האלטרנטיבה של השקעה בנדל"ן יקרה

מי שרוצה לעקוף את הריבית האפסית נמנע מהפקדונות הבנקאיים ומחפש אלטרנטיבות השקעה. אחת מהן היא השקעה בנדל"ן ישראלי. אלא שמחירי הדירות ההולכים ומאמירים בישראל דורשים מהמשקיעים הון עצמי גדול במיוחד - חסם לא פשוט בפני משקיעים רבים. ההון העצמי הנדרש בנדל"ן יכול להגיע כיום לסכומים של  פי 40 מרף הכניסה לתיק השקעות מנוהל במנג'ר. יתרה מזאת, בקניית דירה ההון כולו מושקע בנכס אחד בלבד, ואילו בתיק השקעות מנוהל אפשר ליהנות מפיזור רחב של ניירות ערך וכך לצמצם משמעותית את הסיכון.

5. האלטרנטיבה של שוק הקריפטו תנודתית

הביטקוין, האת'ר ושאר המטבעות הדיגיטליים מתנהלים כמו רכבת הרים אימתנית שלא נרגעת לרגע. לכן, אם אתם חוששים ממסחר עצמאי בבורסה, סביר להניח שאתם גם לא בנויים לתנודתיות הקיצונית של שוק הקריפטו.

6. הריבית דריבית עושה את שלה

ככל שההשקעה נושאת תשואה גבוהה יותר, כך מתחזק כוחה של הריבית דריבית, כלומר: התשואה שמייצרים הרווחים שכבר נצברו מתחילת ההשקעה. במילים אחרות, כל יום שעובר ועדיין לא התחלתם להשקיע הוא יום מבוזבז שבו אתם מפסידים רווח פוטנציאלי על הכסף הפנוי שלכם.

השורה התחתונה ברורה: אם גם אתם תכננתם להיכנס לשוק ההון, אבל דחיתם שוב ושוב את הצעד הראשון, זה בדיוק הזמן להכיר את מיטב דש מנג'ר, תיק השקעות המנוהל באופן דיגיטלי לחלוטין וזמין עכשיו ברף כניסה נמוך במיוחד.

לפרטים והצטרפות על מיטב דש מנג'ר, לחצו כאן>>

*השירות ניתן על ידי מיטב דש ניהול תיקים בע"מ ומיטב דש טרייד בע"מ ("מיטב דש") באמצעות פלטפורמה דיגיטלית להצטרפות לשירות ניהול תיקים. התיק מנוהל באמצעות קרנות נאמנות. מנהל הקרן הינו מיטב דש קרנות נאמנות בע"מ. מיטב דש עוסק בשיווק השקעות (ולא בייעוץ) ולו זיקה לנכסים המנוהלים על ידו. אין באמור לעיל ייעוץ/שיווק השקעות ו/או תחליף לייעוץ/שיווק כאמור המתחשב בנתונים של כל אדם ו/או הצעה לרכישת ני"ע. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהי. אישור הבקשה ופתיחת החשבון כפופים לשיקול דעתה הבלעדי של מיטב דש ובהתאם לתנאים הקבועים בהסכם.

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים!
כתבות נוספות שתאהבו
יש שאלות? תשאירו לנו תגובה או הצטרפו לדיון!
 • לפני 2 שבועות

  לא כתבתם את הדבר החשוב ביותר : מה העלויות ?

 • לפני 1 חודשים

  היי רציתי לדעת מה הצפי של תשואה שנתית?

  • לפני 2 שבועות

   אביבה,
   אף אחד לא יתן לך צפי תשואה.
   כי אי הוודאות כל כך גדולה, עד שאי אפשר לדעת מה יהיה.

  • לפני 1 חודשים

   שלום אביבה,
   התשואות שתושגנה בעתיד תלויות ברמת הסיכון שכל מצטרף יבחר לעצמו, וכמובן במגוון פרמטרים כלכליים ואחרים המשפיעים על רווחיות החברות שאגרות החוב והמניות שלהן נסחרות בשוק ההון. לכן אין אפשרות להעריך מה תהיה התשואה קדימה שתשיגי בתיק האישי שלך. בעוד שניהול הכספים בעצמך מפיל עליך את כל האחריות לחקור ולבדוק מהם הניירות שכדאי להשקיע בהם, תיק השקעות מנוהל עשוי לשפר את התשואה בצורה ניכרת הודות ואנשי מקצוע עומדים מאחוריו.

 • לפני 1 חודשים

  הייתי מעוניין לדבר עם נציג כדי להתאים לי אפיק השקעה מתוך "סל המוצרים" שלכם

רוצים לקרוא עוד בנושאים אלו? הירשמו לאתר וקבלו מאמרים נוספים ישירות למייל.
אתם קוראים: למה כדאי לכם להצטרף עכשיו לתיק השקעות מנוהל?
Website by:

© 2017 מיטב דש בע”מ
אין באמור כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ אישי המתחשב ומותאם לצרכי ונכסי כל אדם בידי יועץ השקעות מוסמך.