ה-FEED
רשימת הקריאה שלי
התחברות
צרו קשר
הרשמה לניוזלטר
ה-FEED
רשימת הקריאה שלי
ה-FEED כל מה שקורה עכשיו באתר!

הצטברו לכם כמה עשרות אלפי שקלים – מה כדאי לעשות?

אלטרנטיבת השקעות חדשה פונה לכל מי שצברו כמה עשרות אלפי שקלים ומתלבטים מה לעשות עם הכסף * הכירו: מיטב דש מנג'ר - תיק השקעות דיגיטלי מנוהל, החל מ-25,000 שקל

צברתם עשרות אלפי שקלים ואתם לא בטוחים מה לעשות עם הכסף? אתם לגמרי לא לבד. ישראלים רבים מתלבטים בדיוק כמוכם באותה שאלה ממש – ולא במקרה. אלה בדיוק הסכומים, שלא זכו עד היום לקבל פתרונות השקעה מספקים.

בניהול תיק השקעות באמצעות קרנות נאמנות, בית ההשקעות לא גובה דמי ניהול על השירות - אלא רק את דמי הניהול של קרנות הנאמנות, המוחזקות בתיקים המנוהלים

למה? קודם כל בגלל שער הריבית של בנק ישראל , שכבר למעלה משלוש שנים מצוי ברמה האפסית של 0.1% לשנה בלבד. משער הריבית של בנק ישראל נגזרת הריבית שנקבל כחוסכים על הפיקדונות בבנק. וכשהריבית נמוכה כל כך, אנשים רבים מבינים שפיקדון בבנק לא ייצר להם תשואה משמעותית ועל כן מחפשים אלטרנטיבות השקעה אחרות.

אז מה כן? אנשי המקצוע שאמורים להציע פתרונות השקעה יצירתיים לחוסכים הם יועצי ההשקעות בבנקים, אולם רוב הסיכויים שלא תזכו לקבל מהם ייעוץ אקטיבי, גם אם הצטברו לכם 25- 150 אלף שקלים להשקעה, כיוון שהמינימום לקבלת שירות מקצועי של ייעוץ בבנק הוא לרוב 200 אלף ₪.

הכירו: מיטב דש מנג'ר

אלא שאין סיבה להתייאש - להיפך. בחודשים האחרונים השקנו אלטרנטיבה חדשה, שפונה כמעט לכל מי שצבר כמה עשרות אלפי שקלים פנויים להשקעה. אנחנו מדברים על מיטב דש מנג'ר - ניהול תיק השקעות דיגיטלי, החל מ-25 אלף שקלים.

במונחים של צרכנות פיננסית, מדובר בלא פחות ממהפכה מאחר שתיקי השקעות המנוהלים על ידי מנהלי תיקים מיומנים ומקצועיים שחיים את שוק ההון, נחשבו עד לאחרונה למוצר פרמיום, עם רף כניסה של 250-300 אלף שקלים, לפחות.

לחצו כאן כדי לתת לכסף שלכם לעבוד בשבילכם

לא עוד! אנו במיטב דש השקנו את מיטב דש מנג'ר, המאפשר גם לכם לזנק מהעמדה הפאסיבית של "פיקדון בבנק" לעמדה אקטיבית של "משקיעים". אם יש לכם 25 אלף שקל או יותר, אתם יכולים כעת לפתוח תיק השקעות שיותאם לרמת הסיכון המועדפת עליכם. תיק ההשקעות ינוהל על ידי מומחי ההשקעות שלנו, תוך ניהול השקעות אקטיבי, מקצועי ושוטף, שדואג לכסף שלכם כל הזמן.

קראו עוד במגזין:

 

 

מיטב דש מנג'ר הוא תיק השקעות המושקע באמצעות קרנות נאמנות בלבד. להשקעה כזו, שפונה לחלק רחב בציבור הישראלי שנע אי שם בין הקצוות של "סולידי קיצוני" ו"הרפתקן קיצוני", יש 5 יתרונות ברורים:

1. ניהול מקצועי ואקטיבי: מומחי ההשקעות שלנו מנהלים את כל תיקי ההשקעות, קטנים כגדולים. הם חותרים תמיד להשגת תשואות מיטביות, תוך הקפדה על אחריות ועל ניהול סיכונים.

מנהלי תיקי ההשקעות של מיטב דש מביאים איתם עשרות שנים של ניסיון במגוון תרחישים אפשריים בשוק ההון. הם נשענים בין השאר בהחלטותיהם על אנליזה של מחלקת המחקר של מיטב דש ועל סקירות שוק ומחקר של בתי השקעות בארץ ובעולם.

2. התאמה אישית: אנו שואפים לספק לכל לקוח תיק השקעות המותאם לצרכיו והעדפותיו, כפי שיובאו לידי ביטוי בשאלונים האישיים שעליכם למלא בהליך ההצטרפות. במלים פשוטות: אתם מספרים לנו איזה סוג משקיעים אתם, אנחנו מעבדים את המידע ובונים לכם תיק השקעות מותאם עבורכם.

3. פיזור, הפחתת סיכונים: השקעה באמצעות קרנות נאמנות פירושה השקעה בעשרות, ולפעמים אף מאות ני"ע שמנהלי קרנות הנאמנות רוכשים לקרנות, בעלות היתרון הברור לגודל. פיזור כזה פירושו הפחתה משמעותית בסיכון בהשוואה, לדוגמא, להשקעה ישירה במספר מניות קטן שמתאפשר בסכום של עשרת אלפי שקלים בלבד.

4. חיסכון בעלויות: אין עמלות על קנייה ומכירה של ני"ע ואין דמי משמרת, שנגבית בדרך כלל בבנקים בגין אחזקה של ניירות ערך. מעבר לכך, בניהול תיק השקעות באמצעות קרנות נאמנות, בית ההשקעות לא גובה דמי ניהול על השירות של ניהול התיק עצמו - אלא רק את דמי הניהול של קרנות הנאמנות, המוחזקות בתיקים המנוהלים.

5. נזילות ודיגיטליות: נזילות מלאה, בכל רגע נתון, עד 7 ימי עסקים מרגע הגשת בקשת משיכה. ההצטרפות הדיגיטלית המהירה חוסכת לכם את הצורך להגיע למשרדי החברה. בהמשך, לאחר שהצטרפתם, תהיו נגישים לעדכון מלא על תיק ההשקעות מכל מקום, דרך כל מכשיר, 24/7.

רוצים ליהנות מכל היתרונות הללו? בבקשה. הצטרפו למיטב דש מנג'ר. לאחר שתלחצו כאן תועברו למילוי פרטים אישיים, שאלוני היכרות, דרכם נכיר את הצרכים הפיננסים שלכם ונקבע את מדיניות השקעה ורמת סיכון המתאימות לכם. לאחר מכן, אפשר כמעט להתחיל. מה נשאר? פרטי חשבון הבנק וחתימה על טפסי פתיחת התיק. והנה, יצאנו לדרך! בהצלחה.

 

השירות ניתן על ידי מיטב דש ניהול תיקים בע"מ ומיטב דש טרייד בע"מ ("מיטב דש") באמצעות פלטפורמה דיגיטלית להצטרפות לשירות ניהול תיקים. התיק מנוהל באמצעות קרנות נאמנות. מנהל הקרן הינו מיטב דש קרנות נאמנות בע"מ. מיטב דש עוסק בשיווק השקעות (ולא בייעוץ) ולו זיקה לנכסים המנוהלים על ידו. אין באמור לעיל ייעוץ/שיווק השקעות ו/או תחליף לייעוץ/שיווק כאמור המתחשב בנתונים של כל אדם ו/או הצעה לרכישת ני"ע. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהי. אישור הבקשה ופתיחת החשבון כפופים לשיקול דעתה הבלעדי של מיטב דש ובהתאם לתנאים הקבועים בהסכם.

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים!
כתבות נוספות שתאהבו
יש שאלות? תשאירו לנו תגובה או הצטרפו לדיון!
 • לפני 2 שבועות

  הכל נשמע נהדר . אני נכה שיש לי סכום להשקעה ואני מעוניין להשקיע אותי ולהרוח קצת כסף . אני נכה 100 אחוז וחי מקצבת נכות הכסף שקיבלתי זה מירושה . אני מעוניין להשקיע אותו סולידי בלי הרבה סכנות וכמובן בלי הרבה אחוזים שאני יצטרך לשלם לכם , כמו כן אפשרות לראות דרך המחשב שלי מה קורה בחשבון כל זה כמובן אם זה אפשרי . אשמח לקבל תגובה

 • לפני 3 שבועות

  אשמח באם תחזרו אלי לנייד 054-9932-737
  שבוע טוב

 • לפני 4 שבועות

  איפה אפשר לצפות ברשימת הקרנות שלכם?

  • לפני 4 ימים

   שלום דניאל,
   אתה מוזמן ליצור עמנו קשר בטלפון *2887
   ונשמח לענות על השאלות שלך.
   בברכה,
   מיטב דש מנג׳ר

 • לפני 1 חודשים

  תודה על השיחה, כעת הדברים ברורים יותר והיום ביצעתי העברת הסכום כפי שצוין

 • לפני 1 חודשים

  מה התשואה פחות או יותר בהשקעה סולידית ?

  • לפני 1 חודשים

   אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ולקבל מענה מבעל רישיון

 • לפני 1 חודשים

  לא כתוב מאומה לגבי שכרכם בתיק ההשקעה וממה הוא מורכב. אשמח לדבר עם נציג שלכם על אפשרות הצטרפותינו.

 • לפני 1 חודשים

  מה התשואה פחות או יותר בהשקעה במניות מעורבות ?0585525150 יוסף

 • לפני 1 חודשים

  חיזרו אלי לנייד 0502455586

 • לפני 1 חודשים

  אתם בעצם עושים את העבודה של היועץ בבנק, אבל בלי לדבר איתי וכשאתם מנהלים עבורי הכל?

  • לפני 1 חודשים

   תיק ההשקעות ינוהל על ידי מומחי ההשקעות שלנו, תוך ניהול השקעות אקטיבי, מקצועי ושוטף, שדואג לכסף שלך כל הזמן, בהתאם לשינויים בשוק, בכפוף לייפוי כח ומדיניות שנקבעת.
   בברכה, מיטב דש מנג'ר.

 • לפני 1 חודשים

  נא ליצור עימי קשר 054-5825417 - אליאב

רוצים לקרוא עוד בנושאים אלו? הירשמו לאתר וקבלו מאמרים נוספים ישירות למייל.
אתם קוראים: הצטברו לכם כמה עשרות אלפי שקלים – מה כדאי לעשות?
Website by: Ekerbase Logo

© 2017 מיטב דש בע”מ
אין באמור כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ אישי המתחשב ומותאם לצרכי ונכסי כל אדם בידי יועץ השקעות מוסמך.