ה-FEED
רשימת הקריאה שלי
התחברות
צרו קשר
הרשמה לניוזלטר
ה-FEED
רשימת הקריאה שלי
ה-FEED כל מה שקורה עכשיו באתר!

אתם עדיין משקיעים בבורסה דרך הבנק? כדאי שתקראו את זה

אם אתה משקיע או סוחר בבורסה ומשלם דמי משמרת ועמלות מיותרות לבנק אז אתה פראייר, אם הכסף שלך תקוע בפק"מ ומקבל ריבית אפסית, אתה פראייר

רוצה להפסיק להיות פראייר? לחץ כאן לפרטים נוספים >>

אם ההשקעות בתיק שלך לא מתאימות עבורך או אם נפלת קורבן לחברות שמבטיחות לך להרוויח כסף בזמן שאתה גולש בים, אז גם במקרה הזה אתה פראייר. זה נכון שאתה לא לבד ויש עוד פראיירים רבים, אבל אפשר לעשות את זה אחרת, לצאת מהמעגל הזה ולהפסיק להיות פראייר.

השקעה בפק"מ נותנת כיום ריבית אפסית, כך שהכסף נשחק בגלל יוקר המחיה אשר הולך ועולה

הדרך הפשוטה ביותר, היא להכיר בעובדה שיש תחרות ולעבור למקום אטרקטיבי יותר. להעביר את פעילות ההשקעות והמסחר בבורסה לחבר בורסה מפוקח מחוץ לבנק, דרכו תוכל להמשיך להשקיע ולסחור בעמלות מוזלות ודרך מערכות מסחר מתקדמות. בדרך זו תהנה מחשבון בגוף גדול ומוביל, תחסוך סכומי כסף אדירים בעמלות שכיום הולכים לכיסי הבנקים, תקבל שירות מקצועי שמטרתו לעזור לך להצליח ולקבל בעצמך החלטות טובות יותר בהשקעות וכמובן תצטרף לעשרות אלפי האנשים שכבר הבינו שזו הדרך הפשוטה לצאת ממעגל הפראיירים.

מתעניינים בפתיחת חשבון מסחר בחבר בורסה? לחצו כאן

יש דרכים נוספות בהן ניתן להפסיק להיות פראייר. להלן כמה עובדות בנושא:

  • אנשים חוששים לעשות דברים שהם לא מבינים בהם מספיק. כדאי שתכיר, עולם ההשקעות הנוכחי מציע מגוון מכשירים פיננסיים (אפרופו תעודות סל וקרנות נאמנות) המאפשרים להיחשף למגוון אפיקים אטרקטיביים בקלות, תוך יצירת פיזור ראוי בחשבון.
  • הפחד מהבורסה משתק, רבים רואים את הבורסה כאפיק השקעה מסוכן המכיל בעיקר מניות. אך למעשה הבורסה מציעה אפיקי השקעה סולידיים רבים, המציעים תשואה פוטנציאלית גבוהה משמעותית מזו של הפק"מ.
  • דמי משמרת ועמלות מיותרות אחרות רבות המשולמות לבנק (עמלות קניה ומכירה גבוהות, עמלות מינימום, עמלות אי ביצוע, המרות מט"ח וכן הלאה) אחראיות לשחיקה של אחוזים שלמים מהחיסכון שלך.
  • השקעה בפק"מ נותנת כיום ריבית אפסית, כך שהכסף נשחק בגלל יוקר המחיה אשר הולך ועולה. במילים אחרות, מדד המחירים לצרכן גבוה יותר מהריבית המתקבלת.
  • רבים חושבים שצריך להשקיע זמן רב בשביל לעשות את זה כמו שצריך. בשונה ממזון בריאות וכושר גופני, לא צריך לטפל בתיק ההשקעות על בסיס יומי, שבועי וגם לא חודשי. לאחר שתבנה תיק השקעות שנכון עבורך, התחזוקה יכולה להתבצע לעיתים רחוקות.

 

קראו עוד במגזין:

 

 

אין מטרת המאמר להבטיח רווח ללא סיכון תוך כדי גלישת גלים. השוק מוצף בגופים המציעים שירותי קזינו במסווה של מסחר בשוק ההון. אותם גופים מציעים מסחר ממונף במטבעות, סחורות, מדדים ואפילו מניות וברמות מינוף שהופכות את שורת הרווח וההפסד תנודתית באופן לא סביר, מה שמוביל אנשים רבים להפסדים.

אני רוצה לסחור עצמאית בבורסה >>

ישנם שני סוגים עיקריים של חברי בורסה, אלו שהם בנקים ואלו שאינם. העברת תיק ההשקעות שלך מהבנק לחבר בורסה שאינו בנק, משאירה את ניירות הערך בגוף אשר מפוקח על ידי הבורסה והרשות לניירות ערך. אם אתה משקיע לטווח ארוך ונמצא בבנק, אז כשהריבית נמוכה כמו היום, העמלות המיותרות שאתה משלם לבנק מוחקות לך חלק מהותי מהתשואה השנתית. אם אתה משקיע לטווחים קצרים יותר ובעיתים תכופות יותר, אתה צריך גם עמלות אטרקטיביות וגם מערכות מסחר מתקדמות. חבר בורסה שאינו בנק, מדבר את שפת ההשקעות והמסחר, וככזה יכול לתת לך ערכים רבים נוספים בתחום: הצטרפות קלה ופשוטה דרך האינטרנט, מידע תומך החלטה (כמו עבודות אנליזה), ליווי מקצועי מבעל רישיון, גישה ישירה לחדר מסחר, קורס השקעות ומסחר ללא עלות ועוד. אז זה הזמן שלך לצאת ממעגל הפראיירים ולעשות את הסדר המתבקש בתיק ההשקעות האישי. לצאת מהבנק ולעבור לחבר בורסה שיכול לעשות עבורך את ההבדל.

 

האמור אינו מהווה שיווק /ייעוץ השקעות המתחשב בנתונים וצרכים של כל אדם. מידע תומך החלטה הינו שירותי שיווק השקעות על פי דין, וכפוף לחתימה על הסכם התקשרות. 
מוגש באדיבות חבר הבורסה מיטב דש טרייד בע"מ .

Website by:

© 2017 מיטב דש בע”מ
אין באמור כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ אישי המתחשב ומותאם לצרכי ונכסי כל אדם בידי יועץ השקעות מוסמך.