ה-FEED
רשימת הקריאה שלי
התחברות
צרו קשר
הרשמה לניוזלטר
ה-FEED
רשימת הקריאה שלי
ה-FEED כל מה שקורה עכשיו באתר!

יש לך כסף פנוי? כל מה שצריך לדעת על ניהול תיק השקעות

במצב השוק הנוכחי כאשר הריביות ברמות שפל ובבנקים מציעים לחוסכים פיקדונות בתשואה אפסית, משקיעים רבים אינם יודעים כיצד לפעול על מנת לנהל את כספם בצורה מיטבית. במאמר זה נסביר על אפשרות השקעה דינמית ומקצועית בחברת ניהול תיקים

לחצו כאן להשארת פרטים וקביעת פגישת היכרות >>

אפשרות ניהול תיק השקעות עשויה להתאים לך אם יש ברשותך סכום כסף נזיל של כ 300 אלף ₪ ומעלה, ואתה מעוניין בשירות מקצועי של מנהל השקעות. הפועל במסגרת חברה לניהול תיקי השקעות, אשר מפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך.

איך מתחילים?
השלב הראשון הוא שלב לא מחייב ושאינו כרוך בתשלום כלשהו. שלב זה כולל פגישה אישית במסגרתה פוגשים בעל רישיון לניהול או שיווק השקעות, אשר מציג את אפשרויות ההשקעה השונות העומדות בפנינו בהתאם לצרכינו השוטפים. באופן זה, ניתן להבין האם המוצר מתאים לנו והאם זה הפתרון שאנו מחפשים.


איך עובד ניהול תיק השקעות?
ראשית, נציין כי לטובת ניהול תיק השקעות, לא נדרשים להעביר את הכסף לחברת ניהול תיקים והחברה אינה יכולה למשוך כספים מחשבון ניירות הערך שלך. אתה יכול להשאיר את כספך באותו בנק בו מנוהלת פעילותך, אך עליך לפתוח חשבון נפרד לני"ע, כאשר אתה נותן לחברת ניהול התיקים ייפוי כח לביצוע פעולות קניה ומכירה של ניירות ערך ונכסים פיננסים.


לפני תחילת הפעילות, מבצע מנהל הלקוחות האישי שלך הליך מקיף של בירור הצרכים הפיננסיים שלך כמשקיע. זאת כדי לקבוע את אפיקי ההשקעה המתאימים לתיק ההשקעות, כך שהוא יותאם באופן אישי לצרכיך.

איך עוקבים אחר הפעילות בתיק ההשקעות?
אתה יכול לעקוב אחר ביצועי תיק ההשקעות באמצעות אתר האינטרנט של הבנק שלך (או חבר הבורסה דרכו אתה פועל) וכמובן באמצעות דו"ח מפורט הנשלח אליך מדי רבעון.

רוצים להתחיל? לחצו כאן והשאירו פרטים בטופס >>

עדכונים שוטפים
כלקוח תקבל עדכון רבעוני שוטף באמצעות דו"ח אישי, במסגרתו מפורטים שיעורי החשיפה לאפיקי ההשקעה השונים, עלויות הניהול וכמובן תשואת התיק בחתכי זמן שונים ובהשוואה לתשואות של מדדים שונים (דוגמת מדד מניות ת"א 100 ומדד המק"מ).

חשוב לציין, שמנהל הלקוחות נמצא איתך בקשר שוטף ובאחריותו להתעדכן האם חל שינוי בצרכי ההשקעה שלך.

שינוי מדיניות השקעה
שינוי מדיניות ההשקעה מתבצע בתיאום עמך ובמידת הנדרש. לדוגמא במקרה של רכישת דירה על-ידך, ההתאמה לתיק ההשקעות תבוצע באופן שניתן יהיה לבצע את משיכת הכספים בהדרגה ומבלי לסכן את הסכום המיועד לרכישת הדירה.

למה לצפות?
מטרתו של כל מנהל השקעות היא לנסות להצליח, לאורך זמן, להשיג ביצועים עודפים על מדדי השוק כדוגמת מדד המק"מ ומדד מניות ת"א 100. כלומר, בתקופות של עליות שערים בשווקים תיק ההשקעות בחשיפה של עד 20% למניות יצטרך לרשום תשואה חיובית גבוהה יותר ממשקולות שוות של מדדי הייחוס. לעומת זאת, בתקופות של ירידות שערים, גם תשואה שלילית תיחשב להצלחה מקצועית של מנהל ההשקעות באם התיק ירד פחות מהירידה המשוקללת של מדדי הייחוס.

מיטב דש ניהול תיקים
ניהול תיק השקעות הינו שירות אישי ומקצועי, שעשוי להשיא לאורך זמן את התשואות לחסכונות האישיים ו/או המשפחתיים, ובהיותו דינאמי ניתן להתאימו לצרכים השוטפים של כל משקיע.

מיטב דש ניהול תיקים הינה חברת ניהול תיקים גדולה ובעלת ותק רב. אנו מציעים שירות דינמי ומקצועי למי שיש ברשותו סכום כסף נזיל של 300 אלף ₪ ומעלה. על מנת לבחון אם אפשרות זו מתאימה לך, השאר פרטים בטופס ואנו ניצור איתך קשר בהקדם ונקבע פגישה אישית ללא כל התחייבות.

 

ניהול תיק השקעות נעשה באמצעות מיטב דש ניהול תיקים בע"מ. שירות ניהול תיק השקעות מותנה בחתימה על הסכם על פי הדין. האמור אינו מהווה ייעוץ/שיווק השקעות ו/או תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. 

לתיאום פגישה, השאירו פרטים בטופס
Website by:

© 2017 מיטב דש בע”מ
אין באמור כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ אישי המתחשב ומותאם לצרכי ונכסי כל אדם בידי יועץ השקעות מוסמך.