ה-FEED
רשימת הקריאה שלי
התחברות
צרו קשר
הרשמה לניוזלטר
ה-FEED
רשימת הקריאה שלי
ה-FEED כל מה שקורה עכשיו באתר!

בעולם של ריביות אפסיות, תן למקצוענים לנהל לך את הכסף הפנוי

כאחת מחברות ניהול התיקים הגדולות והוותיקות בישראל, מיטב דש מעמידה לרשותכם את היתרון לגודל, עם צוות מומחים בעל ניסיון רב בכל מצבי הקיצון והשגרה בשוק ההון * יש לכם כסף פנוי? אל תתנו לו "להתבזבז" בחסכונות. זה הזמן לפתוח תיק השקעות

קבעו פגישה אישית  - ללא תשלום וללא התחייבות!

בשוק ההון הנוכחי, לא צריך לספר לכם, הריביות ברמות שפל ובבנקים מציעים לחוסכים פיקדונות בריבית אפסית. במצב כזה, הגיוני שתחפשו מקצוענים שינהלו לכם את הכסף, עם עדיפות לחברת ניהול תיקים גדולה ומקצועית המפוקחת על ידי רשות ניירות ערך.  

נכון, המבחר עצום והבחירה לא פשוטה: בשוק המקומי פועלות עשרות חברות לניהול תיקים, ברמות שונות של מקצועיות, ותק, ניסיון, כישרון, או אסטרטגיות השקעה. הבחירה בחברת ניהול תיקים הנכונה לכם היא החלטה חשובה ביותר.

בשוק ההון הנוכחי, לא צריך לספר לכם, הריביות ברמות שפל ובבנקים מציעים לחוסכים פיקדונות בריבית אפסית

אז למה מיטב דש? 

1.    ניהול מקצועי של הכסף

אנחנו חיים בעולם של מומחים, באקו-סיסטם שבו כל תחום דורש מקצועיות וניסיון. כל זה נכון במיוחד לשוק ההון, המוצף בכל רגע בפעילויות ובאירועים המשפיעים על הכלכלה ומצב השוק. במציאות כזו, חשוב שתבחרו בחברה שמיטיבה לנתח את המידע הפיננסי ולהפיק ממנו החלטות נכונות, כדי לנסות להשיג תשואה מקסימלית.

לחצו כאן, מלאו פרטים בטופס ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם

כאחת מחברות ניהול התיקים הגדולות בישראל, מיטב דש ניהול תיקים נהנית בין השאר מהיתרון לגודל. נפח המידע בשוק ההון אדיר ונדרשת עבודה מקצועית, אינטנסיבית ונרחבת כדי לזהות מגמות כלכליות ו/או הזדמנויות נקודתיות רגע לפני כולם.

מיטב דש מעמידה צוותים של אנליסטים ומנהלי השקעות, שיוכלו להתמודד עם בעיות מורכבות ולספק פתרונות מהירים, בזמן אמת. כשתבחרו במיטב דש, תבחרו חברה המנהלת היקף נכסים גדול עבור קהל לקוחות רחב – הוכחה חותכת כי משקיעים רבים סומכים על החברה בניהול כספם.

במיטב דש פועלת מחלקת מחקר, האמונה על ניתוח אירועים כלכליים וההשלכות הצפויות על מצב הכלכלה. יחידת המחקר מעסיקה אנליסטים, שתפקידם לנתח ולזהות את המגמות הכלכליות בשוק. מסקנות המחקרים (האנליזות), משמשות את מנהלי ההשקעות כדי  לניהול השקעות בצורה מושכלת. חישבו על זה כעל "צבא קטן" של מקצוענים, שעובד במיוחד בשבילכם.

אנחנו מביאים לשולחן ותק וניסיון רב של עשרות  שנות פעילות. בניהול השקעות אין תחליף למומחים, שיידעו לקבל החלטות מושכלות, על סמך ניסיון של שנים בשוק ההון. למיטב דש יש ניסיון בהתמודדות עם מצבי משבר, מפולות בשוק ומצד שני – זיהוי הזדמנויות יוצאות דופן בזמן אמת. 

בשורה התחתונה, זו שקובעת תמיד, השאיפה שלנו היא להשיג, לאורך זמן, ביצועים עודפים על מדדי השוק, בהתאם להגדרות ולפרופיל הסיכון של כל לקוח ולייצר לכם, המשקיעים, ערך על השקעתכם. זו התורה כולה וזו הסיבה מספר 1 לבחור בנו לניהול הכסף שלכם.

לקביעת פגישה אישית לניהול תיק השקעות במיטב דש, יש ללחוץ כאן

2. שקיפות וזמינות

במיטב דש, אנחנו מקפידים על שקיפות מלאה, שבמסגרתה תקבלו את כל המידע הרלוונטי להשקעתכם בכל רגע שתזדקקו לו. כחברה המפוקחת על ידי רשות ניירות ערך, נעביר לכם דיווחים תקופתיים ובהם פירוט על מבנה התיק והתשואות שהשיא.

כמובן, תוכלו לבדוק את מצב התיק דרך אתר האינטרנט של הבנק שלכם, או דרך חבר הבורסה שדרכו אתם פועלים. אתם מוזמנים גם בכל עת ליצור קשר טלפוני ישיר עם מנהל תיקים אישי שאמון על הקשר הרציף אתכם וגם ייזום מולכם פגישות עדכון והתאמת תיק ההשקעות לצורכיכם המשתנים.

חשוב לנו מאוד לוודא, שאם משהו לא ברור לכם באופי ניהול התיק, או אם מטרידים אתכם שינויים במצב השוק, שתמיד תקבלו מענה מקצועי וראוי, בזמינות גבוהה. זה הכסף שלכם, ותפקידנו, כמנהלי תיקים, לנהל אותו ולדאוג לאינטרסים שלכם. מדובר בשירות אישי, מקצועי ודינאמי, שחשוב לחסכונות האישיים שלכם ו/או המשפחתיים שלכם.

אז איך מתחילים? בפגישה אישית!

אנחנו מאמינים בהתרשמות בלתי אמצעית, בארבע עיניים. בואו אלינו לפגישה אישית, שבו עם אחד מבעלי הרישיון שלנו, התרשמו מפריסה של אפשרויות ההשקעה השונות וקבלו החלטה לפי צרכיכם והעדפותיכם. כל זאת כאמור, ללא תשלום וללא התחייבות מוקדמת.

חשוב להדגיש: לאחר שבחרתם במיטב דש לניהול תיק ההשקעות שלכם, אין צורך שתעבירו את הכסף עצמו אלינו. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר את כספכם בבנק בו מנוהלת פעילותכם, לפתוח חשבון נפרד לני"ע ולהעניק לנו ייפוי כוח לביצוע פעולות קניה ומכירה של ניירות ערך ונכסים פיננסים; כל זאת, כשהכסף המנוהל נותר בחשבונכם ואין לאיש זכות למשוך אותו משם מלבדכם.

קבעו פגישה אישית  - ללא תשלום וללא התחייבות - עם בעל רישיון ממיטב דש!

ניהול תיק השקעות נעשה באמצעות מיטב דש ניהול תיקים בע"מ. שירות ניהול תיק השקעות מותנה בחתימה על הסכם על פי הדין. האמור אינו מהווה ייעוץ/שיווק השקעות ו/או תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אין באמור משום התחייבות להבטחת תשואה ו/או רווח. אין בתשואות העבר כדי להעיד על תשואות העתיד. אין באמור משום הצעה או המלצה להחזקה, רכישה או מכירה של ניירות ערך או נכס פיננסי או ביצוע כל עסקה בהם. האמור אינו מהווה ייעוץ מיסויי, כלכלי או ייעוץ מקצועי אחר כלשהו.

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
Website by:

© 2017 מיטב דש בע”מ
אין באמור כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ אישי המתחשב ומותאם לצרכי ונכסי כל אדם בידי יועץ השקעות מוסמך.